مایکروسافت پس از معرفی کنسول ایکس‌باکس وان اس در E3 2016، حال خبر از کاهش قیمت مدل‌های کنونی این کنسول می‌دهد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

برای دومین بار طی کمتر از یک ماه اخیر، مایکروسافت قیمت کنسول ایکس‌باکس وان را کاهش داده است. ۵ باندل ایکس‌باکس درحال حاضر با قیمت ۲۸۰ دلار بجای ۳۰۰ دلار از جمله تعدادی از مدل‌های با هارد ۵۰۰ گیگابایت و یک مدل با کینکت، برای فروش در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنسول‌ها می‌توانید از طریق پیوند‌های مرتبط به سایت Xbox.com  مراجعه کنید.

باندل‌های ۲۸۰ دلاری ایکس‌باکس وان به شرح زیر است:

  • باندل Quantum Break
  • باندل Name Your Game (انتخاب یک بازی از بین Forza Motorsport 6 ،Rise of the Tomb Raider ،Gears of War Ultimate Edition یا Rare Replay)
  • باندل Gears of War Ultimate Edition (مدل مشکی یا سفید)
  • باندل The Lego Movie
  • باندل Zoo Tycoon ،Dance Central Spotlight و Kinect Sports Rivals به همراه یک کینکت

اواخر ماه می، مایکروسافت خبر از تخفیف ۵۰ دلاری این کنسول داد و قیمت تمامی کنسول‌های ایکس‌باکس از ۳۵۰ دلار به ۳۰۰ دلار کاهش یافت، مایکروسافت پیش از این کنسول ایکس‌باکس وان را در اواخر سال ۲۰۱۵ و اوایل سال ۲۰۱۶ به طور موقت تا ۳۰۰ دلار کاهش و به فروش می‌رساند. هیچ صحبتی در مورد این تخفیف که آیا دائمی خواهد بود یا موقت عنوان نشده است.

در دیگر خبرها در ارتباط با ایکس‌باکس، مایکروسافت این هفته در E3 2016، مدل اسلیم کنسول ‌ایکس‌باکس وان به نام ایکس‌باکس وان اس برای انتشار در سال جاری و همچنین نسخه قوی‌تر این کنسول با اسم رمز Scorpio را معرفی کرد.

منبع: GameSpot

ترجمه : زومجی